Zwiększenie mobilności doktorantów – wyniki konkursu

Jednym z zadań adresowanych do doktorantów w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego jest program stypendialny „Zwiększanie mobilności doktorantów UW”, w ramach którego motywacyjnym stypendium naukowym zostaną objęci doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego wyłonieni w drodze konkursu.

Poniżej publikujemy listę rankingową wszystkich wniosków ocenionych przez komisję konkursową wraz z informacją o zakwalifikowaniu do programu stypendialnego zatwierdzoną przez Rektora UW. Stypendium zostało przyznane 48 doktorantom, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów. Trzy osoby o tej samej liczbie punktów zakwalifikowano warunkowo. Zostaną one włączone do programu stypendialnego, o ile Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wyrazi zgodę na zwiększenie puli stypendiów do 51. O decyzji instytucji pośredniczącej zainteresowane osoby zostaną poinformowane drogą elektroniczną.

Doktorantom niezakwalifikowanym do programu przysługuje prawo wniesienia zażalenia do Rektora.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!