Zwiększenie mobilności doktorantów – wyniki konkursu

Jednym z zadań adresowanych do doktorantów w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego jest program stypendialny „Zwiększanie mobilności doktorantów UW”, w ramach którego motywacyjnym stypendium naukowym zostaną objęci doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego wyłonieni w drodze konkursu.

Poniżej publikujemy listę rankingową wszystkich wniosków ocenionych przez komisję konkursową wraz z informacją o zakwalifikowaniu do programu stypendialnego zatwierdzoną przez Rektora UW. Stypendium zostało przyznane 51 doktorantom, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów. Trzy ostatnie osoby na liście, których wnioski oceniono na tę samą liczbę punktów, otrzymały od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zgodę na zakwalifikowanie ich do programu stypendialnego.

Doktorantom niezakwalifikowanym do programu przysługuje prawo wniesienia zażalenia do Rektora.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!