Stronę napędza Drupal

Aktualności

Administracja / Warsztaty i szkolenia

Oferta szkoleń dla pracowników administracji i kadry kierowniczej w każdym kolejnym roku akademickim jest wzbogacana o nowe tematy, odpowiadające realnym potrzebom pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. Popularnością cieszą się intensywne kursy językowe (jezyk angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski) oraz między innymi szkolenia z zakresu komunikacji, zarządzania zmianą oraz asertywności i uważności.

Zapisy przez platformę: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniach (pdf)

Kursy językowe online dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2020.03.22

Wszystkie kursy językowe dla pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego będą odbywały się w formie zdalnej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem ich organizacji. 

Czytaj dalej

Odwołane warsztaty i szkolenia

Dodane dnia 2020.03.11

Informujemy, że, zgodnie z Zarządzeniem Rektora z 10 marca 2020 r. ws. zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, odwołane zostają wszystkie warsztaty i szkolenia dla pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj dalej

Z Excelem za pan brat - kurs dla pracowników UW

Dodane dnia 2020.03.05

W piątek 6 marca o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na kurs „Excel podstawowy część II – utrwalenie i poszerzenie wiadomości”. Początek kursu – 20 marca, zakończenie – 28 maja.

Czytaj dalej

Kursy językowe dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2020.01.30

5 lutego (środa) ruszają zapisy na kursy językowe, na kórych pozostały wolne miejsca po rejestracji osób kontynuujacych naukę na danym kursie. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Warsztaty rozwijające postawy równościowe

Dodane dnia 2020.01.14

Zapraszamy pracowniczki i pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w cyklu warsztatów rozwijających postawy równościowe. Warsztaty są realizowane w ramach działań programu Równoważni UW.

Czytaj dalej

Szkolenie z zakresu świadczeń dla studentów i doktorantów

Dodane dnia 2019.10.31

W terminie od 6 do 8 listopada 2019 r. w Sękocinie Starym odbędzie się szkolenie pt. „Świadczenia dla studentów i doktorantów – zmiany prawne i wyzwania organizacyjne".

Czytaj dalej

Nowy plan szkoleń dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2019.10.14

Każdy z pracowników administracji UW może skorzystać z bogatej oferty szkoleń i zajęć językowych na różnym poziomie zaawansowania. 

Czytaj dalej

Szkolenia dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2019.09.18

Ruszają zapisy na szkolenia dla pracowników administracji UW na nowej, przygotowanej w ramach programu ZIP, platformie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na najbliższy semestr.

Czytaj dalej

Jesienne szkolenie dla pracowników administracji

Dodane dnia 2019.07.31

W poniedziałek 5 sierpnia o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na szkolenie, które odbędzie się w dniach 18-20 września w Chęcinach: „Radzenia sobie w trudnych sytuacjach – o sile uważności i asertywności w pracy i codziennym życiu”. Zapraszamy do udziału!

Czytaj dalej

Rosyjski od a do я

Dodane dnia 2019.05.20

Chcesz nauczyć się języka rosyjskiego od podstaw? Od 10 czerwca rusza intensywny kurs językowy. Liczba miejsc ograniczona!

Czytaj dalej

Nowe kursy językowe i szkolenia dla administracji

Dodane dnia 2019.04.27

Nowe letnie kursy językowe i szkolenia dla pracowników administracji UW. W ofercie:język angielski, język hiszpański i język rosyjski.

Czytaj dalej

Wiosenne warsztaty w Chęcinach dla pracowników administracji

Dodane dnia 2019.03.19

W poniedziałek 25 marca o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na  warsztaty wyjazdowe, które odbędą się 8-10 maja 2019 r. w Chęcinach.

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat