Stronę napędza Drupal

Aktualności

Akademia Dziekanów

I edycja Akademii Dziekanów, uruchomiona jesienią 2020 r., jest pierwszym z cyklu programów adresowanych do kadry zarządzającej uczelni. Program obejmuje ok. 100 godzin zajęć, podczas których poruszane są zagadnienia związane z zarządzaniem strategicznym, finansami, zarządzaniem procesami oraz zarządzaniem zespołem. Jego realizacja potrwa do czerwca 2021 roku. Głównymi celami programu są:

  • Integracja Zespołu Rektorskiego i zespołu Dziekanów wokół realizacji celów Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Stworzenie przestrzeni do dyskusji na ważne dla UW tematy oraz platformy wymiany doświadczeń pomiędzy jednostkami.
  • Doskonalenie kompetencji zarządczych.
  • Usystematyzowanie wiedzy i poznanie najnowszych trendów, koncepcji, narzędzi i tzw. najlepszych praktyk w dziedzinie zarządzania. 

Wiosną 2021 r. planowane jest uruchomienie II edycji Akademii Dziekanów, skierowanej do prodziekanów, ze szczególnym uwzględnieniem prodziekanów do spraw naukowych i spraw finansowych. Program jest zaproszeniem do dyskusji na temat rozwoju Uniwersytetu. Do poprowadzenia zajęć w ramach Akademii Dziekanów zapraszani są eksperci i wykładowcy współpracujący z Międzynarodowym Centrum Zarządzania, a także  eksperci UW, znający wewnętrzne regulacje i praktyki, a także plany ich rozwoju.

Inauguracja II edycji Akademii Dziekanów

Dodane dnia 2021.04.16

W czwartek, 15 kwietnia odbyła się uroczysta Inauguracja II edycji Akademii Dziekanów – programu rozwojowego adresowanego do najwyższej kadry zarządzającej Uniwersytetu Warszawskiego, finansowanego ze Zintegrowanego Programu Rozwoju na rzecz UW.

Przeczytaj cały artykuł

Inauguracja Akademii Dziekanów

Dodane dnia 2020.11.16

13 listopada odbyła się uroczysta inauguracja Akademii Dziekanów – programu rozwojowego adresowanego do najwyższej kadry zarządzającej Uniwersytetu Warszawskiego, finansowanego ze Zintegrowanego Programu Rozwoju na rzecz UW.

Przeczytaj cały artykuł

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat