Konkurs dla zagranicznych wykładowców wizytujących - III tura

Ogłaszamy kolejną, trzecią już, rekrutację dla zagranicznych badaczy – kandydatów na wykładowców wizytujących Uniwersytetu Warszawskiego w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022.

Pomimo trudnych warunków pandemicznych w ramach Programu ZIP przez cały czas gościmy na Uniwersytecie światowej sławy uczonych z różnych kontynentów, oferując naszym studentom atrakcyjne zajęcia w językach obcych, a program cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Zapraszamy zatem ponownie jednostki dydaktyczne UW do zgłaszania kandydatur uznanych badaczy i dydaktyków, których zajęcia przyczynią się do umiędzynarodowienia studiów oraz zapoznania studentów z różnorodnymi kulturami świata i stylami nauczania, poszerzenia naszej oferty dydaktycznej o nowe specjalności naukowe, a także stworzenia studentom dodatkowych możliwości doskonalenia umiejętności językowych.

Wnioski konkursowe dotyczące zatrudnienia wykładowców wizytujących w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 należy złożyć do 5 maja 2021 r.

Liczba aplikacji składanych przez jedną jednostkę nie jest ograniczona.

Lista badaczy z zagranicy zakwalifikowanych do zatrudnienia na stanowisku wykładowcy wizytującego zostanie opublikowana do 12 czerwca 2021 r.

Szczegółowe informacje na temat zgłaszania kandydatur i zasad zatrudniania wykładowcy wizytującego znajdą Państwo w załączonych poniżej dokumentach.

Kontakt w sprawie Programu: visiting@uw.edu.pl, tel.: 22 55 24 080.

1. Regulamin konkursu (PL)
  2. Regulamin konkursu (ENG)
  3. Wniosek o zatrudnienie (PL)
  4. Wniosek o zatrudnienie (ENG)