Szkoła Letnia w Tunezji - ostatnie miejsca!

Wszystkich zainteresowanych odkrywaniem przeszłości w dalekiej Tunezji serdecznie zapraszamy! Rekrutacja do Szkoły Letniej w Tunezji dobiega końca. Zostało zaledwie kilka miejsc! Dołącz do grupy odkrywców!

Szkoła Letnia "Mustis 2019. Odkryć, opisać, zrozumieć: archeologia rzymskiego miasta” odbędzie się w terminie od 20 do 30 września 2019 r. w miejscowości El Krib w Tunezji. Jej organizatorem jest Wydział Historyczny i Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej.

Organizatorzy zapraszają do jej udziału studentów następujących kierunków: archeologia, historia, historia sztuki, etnologia, filologia klasyczna, arabistyka, chemia, biologia, matematyka, informatyka i mechanika, geografia oraz geologia.

Ze względu na specyfikę programu szkoły mogą wziąć w niej udział studenci studiów zarówno pierwszego stopnia (drugi i trzeci roku studiów), studiów drugiego stopnia (pierwszy i drugi rok) oraz studenci drugiego, trzeciego, czwartego i piątego roku jednolitych studiów magisterskich.

Pierwszy etap rekrutacji potrwa do 20 czerwca 2019 r. do godz. 23.59.

Do 23 czerwca 2019 r. zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do II etapu rekrutacji.

Lista rankingowa osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w Szkole Letniej "Mustis" zostanie opublikowana na stronie www.zip.uw.edu.pl najpóźniej 29 czerwca 2019 r.

Szczegóły dotyczące programu Szkoły Letniej i regulaminu uczestnictwa poniżej.

Wszystkich chętnych do przeżycia niesamowitej przygody w odległej Tunezji serdecznie zapraszamy!

Regulamin Szkoły Letniej (doc)

Opis Szkoły Letniej (doc)

Plan Zajęć (doc)

Program zajęć (doc)