Stronę napędza Drupal

Aktualności

Administracja / Warsztaty i szkolenia

Oferta szkoleń dla pracowników administracji i kadry kierowniczej w każdym kolejnym roku akademickim jest wzbogacana o nowe tematy, odpowiadające realnym potrzebom pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. Popularnością cieszą się intensywne kursy językowe (jezyk angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski) oraz między innymi szkolenia z zakresu komunikacji, zarządzania zmianą oraz asertywności i uważności.

Zapisy przez platformę: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniach (pdf)

Praca zdalna – wyzwanie!

Dodane dnia 2020.11.26

„Organizacja pracy i zarządzanie zespołem rozproszonym w warunkach pracy zdalnej” oraz „Narzędzia informatyczne w pracy zdalnej” to nowe propozycje szkoleń dla pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj dalej

NOWY PLAN SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH DLA ADMINISTRACJI

Dodane dnia 2020.09.23

Trwają zapisy na kursy językowe dedykowane pracownikom administracji. Zapraszamy do zapoznania się z uaktualnionym harmonogramem szkoleń.

Czytaj dalej

Jak kształcić zdalnie?

Dodane dnia 2020.09.16

W Programie ZIP powstały rekomendacje dla nauczycieli akademickich i kierowników jednostek dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie kształcenia zdalnego, będące odpowiedzią na wątpliwości i pytania związane z jakością kształcenia w trybie zdalnym.

Czytaj dalej

Szkolenia dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2020.08.27

W semestrze zimowym 2020/2021 na pracowników administracji UW czeka szeroka oferta szkoleń językowych i z zakresu kompetencji miękkich. Oprócz nauki języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego będzie można także zapisać się na kurs języka francuskiego.

Czytaj dalej

WOLNE MIEJSCA NA WARSZTATACH I LETNIM KURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dodane dnia 2020.06.01

Zapraszamy pracowników administracji UW do udziału w warsztatach i intensywnym letnim kursie języka niemieckiego. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Czytaj dalej

Deutsch dla początkujących

Dodane dnia 2020.05.19

Zapraszamy pracowników administracji UW na letni, intensywny kurs języka niemieckiego. Startujemy 8 czerwca!

Czytaj dalej

Asertywna komunikacja w pracy zdalnej

Dodane dnia 2020.05.18

Zapraszamy pracowników administracji UW do udziału w warsztatach online „Znaczenie asertywnej komunikacji w warunkach izolacji i pracy zdalnej".

Czytaj dalej

Szkolenie online dla pracowników administracji

Dodane dnia 2020.05.05

6 maja o godz. 9.00 ruszają zapisy na szkolenie dla pracowników administracji UW: „Mindfulness - zastosowanie praktyki uważności w radzeniu sobie ze stresem związanym z izolacją i pracą zdalną”.

Czytaj dalej

Kursy językowe online dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2020.03.22

Wszystkie kursy językowe dla pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego będą odbywały się w formie zdalnej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem ich organizacji. 

Czytaj dalej

Odwołane warsztaty i szkolenia

Dodane dnia 2020.03.11

Informujemy, że, zgodnie z Zarządzeniem Rektora z 10 marca 2020 r. ws. zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, odwołane zostają wszystkie warsztaty i szkolenia dla pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj dalej

Z Excelem za pan brat - kurs dla pracowników UW

Dodane dnia 2020.03.05

W piątek 6 marca o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na kurs „Excel podstawowy część II – utrwalenie i poszerzenie wiadomości”. Początek kursu – 20 marca, zakończenie – 28 maja.

Czytaj dalej

Kursy językowe dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2020.01.30

5 lutego (środa) ruszają zapisy na kursy językowe, na kórych pozostały wolne miejsca po rejestracji osób kontynuujacych naukę na danym kursie. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat