Stronę napędza Drupal

Aktualności

Administracja / Warsztaty i szkolenia

Oferta szkoleń dla pracowników administracji i kadry kierowniczej w każdym kolejnym roku akademickim jest wzbogacana o nowe tematy, odpowiadające realnym potrzebom pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. Popularnością cieszą się intensywne kursy językowe (jezyk angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski) oraz między innymi szkolenia z zakresu komunikacji, zarządzania zmianą oraz asertywności i uważności.

Zapisy przez platformę: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniach (pdf)

Czerwcowe szkolenia dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2021.05.25

W czerwcowej ofercie szkoleń dla pracowników UW znaleźć można między innymi szkolenia poświęcone tematyce bezpieczeństwa w sieci, negocjacjom oraz systemowi SAP. Zapraszamy!

Przeczytaj cały artykuł

Specjalistyczne szkolenia dla pracowników dziekanatów i sekretariatów studenckich

Dodane dnia 2021.04.09

Ruszyły szkolenia dedykowane grupom pracowników zajmujących się obsługą toku studiów i sprawami organizacji kształcenia.

Przeczytaj cały artykuł

Wiosenna oferta szkoleń dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2021.02.24

W wiosennej ofercie szkoleń dla pracowników administracji UW organizowane są między innymi szkolenia z obsługi narzędzi do pracy zdalnej, warsztaty równościowe oraz szkolenia w ramach oferty dla dziekanatów i sekretariatów studenckich.

Przeczytaj cały artykuł

Szkolenia językowe dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2021.02.18

Trwa rejestracja na kursy językowe dla pracowników administracji UW. W ofercie zróżnicowane poziomy kursy z języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Zapraszamy!

Przeczytaj cały artykuł

Szkolenia z narzędzi informatycznych

Dodane dnia 2021.01.27

W ramach Programu ZIP organizowane są szkolenia z narzędzi informatycznych, wykorzystywanych podczas pracy zdalnej. Szkolenia dedykowane są pracownikom administracji UW.

Przeczytaj cały artykuł

Praca zdalna – wyzwanie!

Dodane dnia 2020.11.26

„Organizacja pracy i zarządzanie zespołem rozproszonym w warunkach pracy zdalnej” oraz „Narzędzia informatyczne w pracy zdalnej” to nowe propozycje szkoleń dla pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Przeczytaj cały artykuł

NOWY PLAN SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH DLA ADMINISTRACJI

Dodane dnia 2020.09.23

Trwają zapisy na kursy językowe dedykowane pracownikom administracji. Zapraszamy do zapoznania się z uaktualnionym harmonogramem szkoleń.

Przeczytaj cały artykuł

Jak kształcić zdalnie?

Dodane dnia 2020.09.16

W Programie ZIP powstały rekomendacje dla nauczycieli akademickich i kierowników jednostek dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie kształcenia zdalnego, będące odpowiedzią na wątpliwości i pytania związane z jakością kształcenia w trybie zdalnym.

Przeczytaj cały artykuł

Szkolenia dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2020.08.27

W semestrze zimowym 2020/2021 na pracowników administracji UW czeka szeroka oferta szkoleń językowych i z zakresu kompetencji miękkich. Oprócz nauki języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego będzie można także zapisać się na kurs języka francuskiego.

Przeczytaj cały artykuł

WOLNE MIEJSCA NA WARSZTATACH I LETNIM KURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dodane dnia 2020.06.01

Zapraszamy pracowników administracji UW do udziału w warsztatach i intensywnym letnim kursie języka niemieckiego. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Przeczytaj cały artykuł

Deutsch dla początkujących

Dodane dnia 2020.05.19

Zapraszamy pracowników administracji UW na letni, intensywny kurs języka niemieckiego. Startujemy 8 czerwca!

Przeczytaj cały artykuł

Asertywna komunikacja w pracy zdalnej

Dodane dnia 2020.05.18

Zapraszamy pracowników administracji UW do udziału w warsztatach online „Znaczenie asertywnej komunikacji w warunkach izolacji i pracy zdalnej".

Przeczytaj cały artykuł

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat