Stronę napędza Drupal

Studenci

Dwa z czterech modułów realizowanych w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego są skierowane do studentów. Z modułu programów kształcenia i podnoszenia kompetencji skorzysta 1080 studentów będących na ostatnich czterech semestrach studiów I i II stopnia oraz na IV-V roku studiów jednolitych.

Moduł kompetencji

Dzięki działaniom prowadzonym w module kompetencji dla studentów zostaną zorganizowane m.in. zajęcia warsztatowe, szkolenia certyfikowane i wizyty studyjne u pracodawców. Studenci będą też brali udział w pracach zespołów projektowych. Każdy student uczestniczący w działaniach realizowanych w programie weźmie udział we wstępnym bilansie kompetencji i/lub kwalifikacji, a także analogicznym badaniu pozwalającym na określenie jego kompetencji i/lub kwalifikacji po zakończeniu zadania.
Studenci będą mogli zdobyć kompetencje i kwalifikacje w sześciu obszarach:

  • zawodowych
  • językowych
  • komunikacyjnych (umiejętności pracy w grupie oraz interpersonalne)
  • w zakresie przedsiębiorczości
  • informatycznych (dotyczące wyszukiwania informacji)
  • analitycznych (umiejętność rozwiązywania problemów)

Pierwszym działaniem zorganizowanym w ramach modułu kompetencji będzie BraveCamp, obóz integracyjno-szkoleniowy dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Kolejne działania w module kompetencji będą dotyczyły m.in. przedsiębiorczości, tworzenia spin-offów, spotkań z ekspertami zajmującymi się rozwojem kariery zawodowej, programowania czy współpracy z miastem i społecznością lokalną.

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat