Stronę napędza Drupal

Aktualności

Studenci / Szkoły letnie

 

Szkoła letnia polskiego języka migowego: Rozwijanie kompetencji społecznych w kontaktach z osobami g/Głuchymi z elementami komunikacji transgranicznej

Dodane dnia 2023.09.29

Wydział Polonistyki UW zaprasza studentów studiów II stopnia na kierunku filologia polskiego języka migowego do udziału w szkole letniej.

Przeczytaj cały artykuł

Laboratorium Trójmiasta – miejska szkoła kompetencji społecznych

Dodane dnia 2023.09.29

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW zaprasza studentów do udziału w szkole letniej, która odbędzie się w terminie 18-24 października w Gdańsku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Przeczytaj cały artykuł

W morzu umiejętności społecznych menedżera – studencka szkoła letnia

Dodane dnia 2023.08.14

Wydział Zarządzania UW zaprasza studentów do udziału w wyjazdowej szkole letniej, która odbędzie się w terminie 15.09-23.09.2023 nad polskim morzem.

Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia „Morze Ci pomoże. Kompetentnie.”

Dodane dnia 2023.07.21

Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji zaprasza studentów UW do udziału w studenckiej wyjazdowej szkole letniej kompetencji społecznych, która odbędzie się nad polskim morzem.

Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia w Beskidzie Niskim

Dodane dnia 2023.07.18

Wydział Historii UW zaprasza studentów do udziału w szkole letniej pn. „Komunikacja międzykulturowa i międzydyscyplinowa w środowisku i warsztacie pracy historyka”, która odbędzie się w terminie 14-20 września 2023 r. w Beskidzie Niskim.

Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia w Gruzji

Dodane dnia 2023.07.04

Wydział Lingwistyki Stosowanej UW zaprasza studentów do udziału w szkole letniej „Język rosyjski na obszarze postsowieckim: narzędzie komunikacji międzykulturowej, kształtowania relacji społecznych czy obcej ekspansji kulturowej?”, która odbędzie się od 22-29.09.2023 w Gruzji....

Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia – Komunikacja międzykulturowa w dyplomacji i administracji publicznej

Dodane dnia 2023.06.22

Ośrodek Studiów Szwajcarskich Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza studentów UW do udziału w szkole letniej, która odbędzie się w terminie 29.06.-7.07.2023 r. w siedzibie Ośrodka Studiów Szwajcarskich, przy ul. Dobrej 55 w Warszawie.

Przeczytaj cały artykuł

Komunikacja międzykulturowa w dyplomacji i administracji publicznej

Dodane dnia 2023.02.03

Ośrodek Studiów Szwajcarskich UW zaprasza studentów do udziału w szkole letniej, której zakres tematyczny obejmuje m.in.: protokół dyplomatyczny, aktualną sytuację geopolityczną, stosunki międzynarodowe oraz wielokulturowość.

Przeczytaj cały artykuł

Szkoła letnia języków migowych (PJM i IS)

Dodane dnia 2022.07.13

Wydział Polonistyki UW zaprasza do udziału w studenckiej szkole letniej polskiego języka migowego, która odbędzie się w terminie 5 – 14 września 2022.

Przeczytaj cały artykuł

Polsko-ukraińska szkoła letnia: Zakarpacki tygiel kulturowy

Dodane dnia 2022.05.20

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w polsko-ukraińskiej szkole letniej, która rozpocznie się 22 czerwca i potrwa do 3 lipca 2022 r. Jej organizatorem jest Wydział Lingwistyki Stosowanej UW.

Przeczytaj cały artykuł

Kolejna szkoła letnia dla studentów

Dodane dnia 2022.04.28

„Zaawansowane narzędzia IT oraz sposoby komunikacji w pracy (nie tylko) naukowej” to tytuł kolejnej, realizowanej w ramach Programu ZIP, szkoły letniej dla studentów UW. Jej organizatorem jest Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW.
Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia w j. angielskim – Podejście procesowe w zarządzaniu laboratorium

Dodane dnia 2022.04.25

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w wyjazdowej studenckiej szkole letniej pt. „Podejście procesowe w zarządzaniu laboratorium”.

Przeczytaj cały artykuł

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat