Stronę napędza Drupal

Aktualności

Studenci / Zajęcia z przedsiębiorczości

 

Przedsiębiorczość w Inkubatorze UW

Dodane dnia 2019.09.11

Inkubator UW przygotował nową, jak zwykle, bardzo atrakcyjną ofertę zajęć i szkoleń dla studentów. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

Czytaj dalej

Studentka historii sztuki laureatką 5.edycji Brave Campu!

Dodane dnia 2019.07.23

W letniej odsłonie szkoły przedsiębiorczości, organizowanej przez Inkubator UW, udział wzięło 23 studentów z UW i WUM. Nagrodę główną zdobyła Maja Michalak z UW.

Czytaj dalej

Ciekawe rozmowy o Uniwersytecie

Dodane dnia 2019.07.18

Społeczność Uniwersytetu Warszawskiego tworzą ludzie, którzy bardzo lubią swoją pracę i chętnie o niej opowiadają. Warto obejrzeć. Polecamy!

Czytaj dalej

Klinika Kariery - podsumowanie semestru letniego

Dodane dnia 2019.06.24

Trzy inspirujące projekty to efekt pracy studentów uczestniczących w programie Kliniki Kariery. Kolejna edycja już jesienią. Zapraszamy!

Czytaj dalej

BUW dla sów

Dodane dnia 2019.06.06

Tegoroczna edycja „BUW dla sów” potrwa do 15 czerwca. To okazja, by nadrobić zaległości i przygotować się do zbliżającej się wielkimi krokami sesji egzaminacyjnej. Biblioteka jest dostępna dla studentów do godz. 05.00!

Czytaj dalej

Nowe studia na UW - film promocyjny!

Dodane dnia 2019.06.04

Trwa rekrutacja na nowe kierunki studiów II stopnia. Wśród nowości między innymi: Kognitywistyka, Helwetologia - studia szwajcarskie, Socjologia cyfrowa, Zarządzanie Big Data i Sustainable Development.

Czytaj dalej

Brave Camp: wyciągnij pomysł z szuflady!

Dodane dnia 2019.05.22

Brave Camp: wyciągnij pomysł z szuflady! to propozycja dla studentów, którzy mają pomysł na biznes, projekt badawczy lub społeczny.

Czytaj dalej

Spin Off Academy – ruszyła edycja pilotażowa!

Dodane dnia 2019.05.09

Chcielibyście rozwijać badania naukowe? Myślicie o pozostaniu na uczelni w charakterze naukowca? A może chcielibyście dowiedzieć się, jak spieniężać to, czym się zajmujecie?

Czytaj dalej

Granty dla młodych innowatorów

Dodane dnia 2019.02.20

Akademia skoków narciarskich, nowatorska metoda oczyszczania wód gruntowych i narzędzie wspierające twórców gier komputerowych to zwycięskie projekty BraveCamp.

Czytaj dalej

OGUN-y dla studentów

Dodane dnia 2018.10.02

Klinika kariery i Service learning – wyzwania społeczne to zajęcia ogólnouniwersyteckie dla studentów UW organizowane dzięki Programowi ZIP. Rejestracja trwa do 16 października.

Czytaj dalej

Zwycięzcy BraveCamp

Dodane dnia 2018.07.16

Aplikacja dla osób niesłyszących ułatwiająca kontakt ze służbami ratunkowymi to zwycięski projekt letniej edycji BravaCamp – obozu szkoleniowo-integracyjnego dla studentów.

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat