Wiosenne warsztaty w Chęcinach dla pracowników administracji

W poniedziałek 25 marca o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na dwudniowe warsztaty wyjazdowe dla pracowników administracji UW, które odbędą się 8-10 maja 2019 r. w Chęcinach: „Równowaga praca – życie prywatne: kształtowanie własnego dobrostanu i korzystanie z osobistych zalet w pracy zawodowej”.

Szkolenie poprowadzą trenerki z Wydziału Psychologii UW – dr Małgorzata Styśk-Kunkowska i dr Dorota Kobylińska.

Zapisy wyłącznie przez Platformę Kampus. Osoby, które nie są jeszcze użytkownikami Platformy, prosimy o zarejestrowanie się zgodnie z instrukcją.

Pierwszeństwo w zapisach mają:

• osoby, które nie były na szkoleniach w Chęcinach we wrześniu i listopadzie ubiegłego roku
  • osoby, które nie uczestniczyły w warsztatach dot. dobrostanu i równowagi praca – życie w dniu 24 stycznia 2019 r.

Po zakwalifikowaniu osób spełniających powyższe kryteria będą przyjęci pozostali chętni wg kolejności zgłoszeń.

Program szkolenia (doc)

Program wstępny (doc)

Instrukcja logowania na szkolenia dla administracji (doc)