Stronę napędza Drupal

Aktualności

Administracja / Studia podyplomowe

 

Studia podyplomowe – rekrutacja uzupełniająca

Dodane dnia 2021.01.22

Zapraszamy na studia podyplomowe dla pracowników UW – "Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych", których organizatorem jest Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Rekrutacja potrwa do 14 lutego. 

Przeczytaj cały artykuł

Studia podyplomowe dla pracowników UW – rekrutacja uzupełniająca!

Dodane dnia 2020.11.30

W semestrze letnim roku akadem. 2020/2021 zaplanowane zostały studia podyplomowe na temat tworzenia i realizacji programów publicznych. Studia, realizowane w ramach Programu ZIP, dedykowane są pracownikom UW.

Przeczytaj cały artykuł

Jak kształcić zdalnie?

Dodane dnia 2020.09.16

W Programie ZIP powstały rekomendacje dla nauczycieli akademickich i kierowników jednostek dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie kształcenia zdalnego, będące odpowiedzią na wątpliwości i pytania związane z jakością kształcenia w trybie zdalnym.

Przeczytaj cały artykuł

Uzupełniająca tura rejestracji na studia podyplomowe dla pracowników UW

Dodane dnia 2020.02.04

5 lutego rusza uzupełniająca tura rejestracji na studia podyplomowe Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych, która potrwa do 12 lutego.

Przeczytaj cały artykuł

Nowe studia podyplomowe na UW

Dodane dnia 2020.01.13

Zapraszamy na nowe interdyscyplinarne studia podyplomowe, realizowane przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych w ramach Programu ZIP – Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych.

Przeczytaj cały artykuł

Nowe studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim

Dodane dnia 2019.09.27

W semestrze letnim 2019/2020 planowane jest uruchomienie studiów podyplomowych na temat tworzenia i realizacji programów publicznych. Wkrótce szczegóły!

Przeczytaj cały artykuł

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat